Mina sidor

Du är inte inloggad

Administration / Personal / IT

Vi hanterar frågor som rör administration, personal och IT.

Annica Larsson
Ekonomi och personalchef
033-44 20 43
annica.larsson@bostader.boras.se

Jeanette Holmgren
Personaladministratör
033-44 20 29
jeanette.holmgren@bostader.boras.se

Kristian Wirfalk
IT-chef
0706-29 77 08
kristian.wirfalk@bostader.boras.se

Peter Garphammar
IT/Data
033-44 20 39
peter.garphammar@bostader.boras.se

Lennart Svedberg
Controller
Telefon 033-44 20 32
lennart.svedberg@bostader.boras.se

Anna-Karin Skiöld
Controller
Telefon 033-44 20 22
anna-karin.skiold@bostader.boras.se

Chanette Büchel
Systemansvarig Fast2
Telefon 033-44 22 21
chanette.buchel@bostader.boras.se

Karin Nilsson (föräldraledig)
Redovisningsekonom
Telefon 033-44 20 30
karin.nilsson@bostader.boras.se

Katharina Fasth
Redovisningsekonom
katharina.fasth@bostader.boras.se