Mina sidor

Du är inte inloggad

Affärsutveckling

Vi leder alla byggprojekt inom företaget. Det gäller såvär ombyggnad och renovering som nybyggnad.


Katarina Jordansson
Projektledare/Arbetsledare
033-44 20 51
katarina.jordansson@bostader.boras.se

Carina Andersson
Projektledare Lokaler
033-44 20 57 eller 0734-36 22 51
carina.andersson@bostader.boras.se

Jan Berndtsson
Projektledare Bygg
033-44 20 34
jan.berndtsson@bostader.boras.se

Christer Johansson
Projektledare
033-44 20 54
christer.johansson@bostader.boras.se

Henrik Karlsson
Projektledare
033-44 20 27
henrik.karlsson@bostader.boras.se

Ulrika Bergvall
Projektledare
033-44 22 27
ulrika.bergvall@bostader.boras.se

Josefine Norresjö
Energicontroller Miljö & Teknik
033-44 20 52
josefine.norresjo@bostader.boras.se

Henrik Einarsson
Drifttekniker, Miljö & Teknik
033-44 22 64
henrik.einarsson@bostader.boras.se

Hans Kangru
Drifttekniker Miljö & Teknik
033-44 22 60
hans.kangru@bostader.boras.se

Jonas Svensson
Projektledare / Förvaltning, säkerhet
033-44 20 56
jonas.svensson@bostader.boras.se

Helena Sylvan
Projektledare Bygg
033-44 20 53
helena.sylvan@bostader.boras.se

Linus Carlsson
Projektadministratör
033-44 20 58
linus.carlsson@bostader.boras.se

Peder Öjdefors
Drifttekniker, Miljö & Teknik
033-44 22 63
peder.ojdefors@bostader.boras.se